0
PolskiEnglish

KOMÓRKOWE SERUM ODMŁADZAJĄCE

Producent : JEUNESSE

Dostêpnoœæ : brak-sprzedane


489,00 zł
123

opis
PRODUKT TEN MOŻESZ KUPIĆ RÓWNIEŻ NA STRONIE www.odanuta.jeunesseglobal.com

Oparte o najnowszą dostępną technologię, Komórkowe Serum Odmładzające LUMINESCE™ ma swój głośny debiut jako pierwszy produkt medycyny przeciwstarzeniowej, który wspiera naturalną zdolność ciała do przywracania dawnego stanu i odmładzania skóry. Dzięki zastrzeżonej, czekającej na opatentowanie recepturze obejmującej pochodne od dorosłych komórek macierzystych liczące ponad 200 ludzkich czynników wzrostu i komórkowych substancji przekazujących informacje, Komórkowe Serum Odmładzające LUMINESCE™ delikatnie przeobraża cerę i zmniejsza do minimum drobne linie i zmarszczki. To rewolucyjne serum pomoże przywrócić energię zmęczonej skórze a tobie doda młodości, zdrowia i blasku.

KORZYŚCI
  • Pomaga wyrównać tonację kolorytu pozbawionej koloru cery z plamami
  • Nadaje cerze młodzieńczą promienność
  • Redukuje do minimum drobne linie i zmarszczki
  • Odświeża kolagen i elastynę
  • Pomaga utrzymać gładkość cery
  • Uzupełnia w cerze naturalne zapasy białek podtrzymujących jej młody, jędrny wygląd
  • Wszystkie składniki są naturalne, hipoalergiczne i nie zawierają parabenów

Jakie są zalety technologii dorosłych komórek macierzystych w Komórkowym Serum Odmładzającym LUMINESCE™?

Uzdatniona pożywka dla dorosłych komórek macierzystych w Komórkowym Serum Odmładzającym LUMINESCE™ zawiera cytokiny, które mają te same cechy jak cytokiny w ciele ludzkim. Pozwala to na idealną interakcję między naszym produktem i procesami zachodzącymi naturalnie w skórze ludzkiej.

STOSOWANIE

Produkty pielęgnacji cery LUMINESCE™ zaprojektowane są do wspólnego synergicznego oddziaływania. Aby rzeczywiście doświadczyć oddziaływania skutkującego odmłodzeniem, upewnij się, że codziennie stosujesz wszystkie produkty linii LUMINESCE™.


W jaki konkretnie sposób działa Komórkowe Serum Odmładzające LUMINESCE™?

Czynniki wzrostu i cytokiny produkowane w procesie technologii komórek macierzystych włączają się w naturalne procesy zachodzące w skórze i stymulują odmładzanie i zmniejszenie cienkich linii i zmarszczek.


Jakie jest powiązanie między czynnikami wzrostu i technologią komórek macierzystych?

Oczekująca na patent technologia Komórkowego Serum Odmładzającego LUMINESCE™ leży u podstaw wytwarzania kluczowych czynników wzrostu, które w naturalny sposób powstają w skórze. Z biegiem lat ilość tych czynników wzrostu zmniejsza się, powodując powstawanie oznak starzenia się skóry. Zwykle oznaki te przyjmują postać drobnych linii i zmarszczek.

 


 

 

zapytaj o ten produkt

Wpisz kod widyczny na obrazku

weryfikator

La'Mode boutique

ul. Jasnogórska 6/10

44-100 Gliwice

NIP : 969 000 79 92