0
PolskiEnglish
Promocja! WIECZOROWA BLUZKA Z BASKINKĄ :: 80,00 zł ::.
O Sklepie


Szanowni klienci.
Jeżeli cenicie sobie styl i elegancje w ubiorze, to własnie dla was kierujemy zaproszenie do  butiku La'Mode 
Nasz butik oferuje najnowsze kolekcje znanych  włoskich i tureckich marek odzieżowych m.in. Gil Santucci,Mary C,Rinascimento,Imperial,Esperanto,Please,JOSHV,BLUKEY

Mamy również w swojej ofercie suplementy i kosmetyki


Jeteśmy  partnerem i dytrybutorem produktów Firmy
LR Health & Beauty. Oferujemy produkty najwyższej jakości, certyfikowane, dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.
 

Wiele produktów LR z segmentu suplementów diety i produktów do pielęgnacji wielokrotnie otrzymywało i otrzymuje wyróżnienia, przyznawane m.in. przez renomowany SGS INSTITUT FRESENIUS.

Ponad 50 produktów z seri Aloe Vera uzyskało także ceniony znak jakości IASC.

 

Jeśli produkt nosi znak jakości Instytutu Fresenius, oznacza to, że skontrolowano dużo więcej niż sam tylko produkt. Obszerne testy rozpoczynają się od kontroli surowców i składników oraz kontroli dostawców a kończą wraz z ostateczną kontrolą gotowego produktu. Produkty wyróżnione znakiem jakości są kontrolowane regularnie, aby sprawdzić, czy nadal wykazują dokładnie taką samą, wysoką jakość, która decydowała i decyduje o przyznaniu znaku jakości.

 

Znak jakości „Original DERMATEST®“ jest gwarantem sprawdzalności zastosowanych metod kontrolnych oraz bezpieczeństwa konsumentów i producentów. Produkty wyróżnione tym znakiem jakości dotrzymują zobowiązania, że ich jakość została sprawdzona i potwierdzona.IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu) to działające na całym świecie niekomercyjne stowarzyszenie, reprezentujące interesy branży produktów z aloesem i wspierające popularyzację aloesu. LR z ponad 50 znakami jakości IASC (stan na 2011 r.), jest przedsiębiorstwem posiadającym największą liczbę tych wyróżnień na świecie. Jedną z unikalnych cech jest szczególnie łagodny zimny proces produkcji żeli do picia Aloe Vera.


Rewolucyjne Odchudzanie

Kompleksowa kuracja odkwaszająco odchudzająca z indywidualną opieką podczas całego procesu

 

Na czym polega kuracja?

 

W trakcie kuracji dochodzi do przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, a co za tym idzie do polepszenia przemian metabolicznych.

Dzięki kuracji chudniemy trwale i bez tzw. efektu „jojo”. W trakcie procesu odchudzania wspieramy organizm a nie walczymy z nim, dzięki temu odpowiednio odżywiony wraca on do optymalnych warunków funkcjonowania.

Proces przebiega bez uczucia głodu, jest prosty i bardzo skuteczny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także dzieci.

 

Jak dochodzi do zakwaszenia organizmu?

 

Jedząc i pijąc, dostarczamy organizmowi niezbędne składniki mineralne, potrzebne do utrzymania stanu równowagi kwasowo-zasadowej. Prawidłowe środowisko kwasowo-zasadowe jest jednym z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jeśli spożywamy zbyt duże ilości produktów kwasotwórczych, do których należą m.in. białka zwierzęce, węglowodany (np. cukier, mąka, jasny ryż, makaron), tłuszcz, kawa, czarna herbata, alkohol i nikotyna, w organizmie może powstać nadmiar kwaśnych pozostałości przemiany materii.

Poziom kwasów we krwi może ulec zwiększeniu również w wyniku stresu, pośpiechu, nadmiaru przyjmowanych leków, braku ruchu lub zbyt dużego wysiłku fizycznego.

 

Co powoduje zakwaszenie organizmu?

 

Kwasy powodują starzenie się tkanek, zmarszczki, bóle i opuchnięcia, ponieważ organizm zatrzymuje wodę, aby je rozcieńczyć i zapobiec zniszczeniom. Jeżeli jesteś zakwaszony organizm wyraźnie to komunikuje.

Bóle głowy, niestrawność, problemy skórne, częste zaziębienia, zawroty głowy, nudności, osłabienie fizyczne to tylko niektóre, najczęściej występujące objawy nadmiernej kwasowości. Zakwaszony organizm traci bardzo wiele energii, aby z trudem utrzymać prawidłowe pH krwi; ta energia mogłaby być użyta na przykład do likwidowania nadwagi.

UWAGA: Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych chorób takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga, a także może być przyczyną wielu dolegliwości: ogólnego zmęczenia, braku koncentracji, zaburzeń snu, napięć nerwowych, depresji, częstych infekcji, zaparć, łamliwości paznokci i wypadaniu włosów.

 

Jak przebiega proces kuracji odkwaszająco odchudzającej?

 

Zdajemy sobie sprawę, że proces odchudzania to trudne wyzwanie dla każdego. W pierwszej kolejności pomagamy poprzez odpowiednią edukację znaleźć motywację opartą na zatroszczeniu się o własne zdrowie. Istotne jest, aby osoba spojrzała na siebie obiektywnie i swoją nadwagę potraktowała jako spore zagrożenie dla swojego zdrowia, a nawet życia.

Kolejnym etapem jest stworzenie odpowiedniego programu odżywiania wspartego najwyższej jakości suplementami, którego zadaniem będzie pomoc dla zakwaszonego i nieodpowiednio odżywionego organizmu.

Przez cały ten czas jesteśmy z Tobą, wspierając i pomagając osiągnąć zamierzone cele dotyczące wagi idealnej, czyli wagi odpowiedniej dla danej budowy ciała. Naszym wspólnym celem jest Twoje lepsze zdrowie.

W chwilach kryzysu motywacyjnego staramy się znaleźć razem z Tobą odpowiednie spojrzenie na zaistniały problem i go rozwiązać.

 

Potwierdzona skuteczność!

 

Program został opracowany prawie 10 lat temu przez czeskiego ortopedę dr. Horaka i od tej pory zdobywa coraz większą popularność. Nie jest to kolejna modna dieta, ponieważ moda nie przetrwałaby tylu lat.

Program  potwierdzony dzięki swojej skuteczności i prostocie poprzez ponad 20.000 zadowolonych klientów na terenie Czech, Słowacji, Polski. W programie bierze udział ok. 1600 lekarzy różnych specjalności, którzy wykorzystują go w swojej praktyce – ortopedzi, interniści, kardiolodzy – specjalizacje, których lekarze najczęściej spotykają się ze schorzeniami będącymi skutkiem nadwagi, lub otyłości. W Polsce program jest obecny od ponad roku i cieszy się coraz większą popularnością.

 

Co jeszcze możesz zyskać oprócz trwałej utraty zbędnych kilogramów?

 

 • lepszy nastrój i radość
 • obniżenie cholesterolu
 • ustabilizowane wydzielanie insuliny
 • zwiększenie aktywności życiowej
 • obniżenie ciśnienia
 • poprawa wyglądu skóry
 • uregulowanie pracy układu trawiennego
 • bardzo duże obniżenie ryzyka rozwoju chorób nowotworowych
 • jeżeli cierpisz na schorzenia  stawów jest duże prawdopodobieństwo, że zapomnisz co to ból i problem z porannym rozruchem

!!! Zapraszamy !!!

Jeśli chcesz porozmawiać o tej rewolucyjnej diecie i dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt telefoniczny. Umów się na prezentację o odpowiednim odżywianiu i sposobach radzenia sobie z efektami ubocznymi rozwoju cywilizacyjnego.

 

Kontakt:
662238211

PARTNER LR

Planujesz zakupy za minimum 250zł?

Wybrane produkty możesz nabyć w cenach hurtowych oczczędzając ok. 40%.

By skorzystać z rabatu już teraz i przy każdym kolejnym zamówieniu wystarczy zostać Partnerem LR.

 


DLACZEGO WARTO ZOSTAC PARTNEREM LR ?
 • PARTNER LR kupuje bez marży handlowej (ok. 40% taniej).

 • PARTNER LR nie ma obowiązku dokonywania zakupów. Zamawia kiedy chce, co i ile chce.
 • PARTNER LR ma dostęp do dodatkowych promocji i rabatów na wybrane produkty (od 10% do 65%).
 • PARTNER LR ma dostęp do specjalnego Panelu LR, w tym do: sklepu LR, katalogów z cenami dla klienta i dla partnera, materiałów marketingowych, szkoleniowych, itp.
 • PARTNER LR wprowadzając kolejne osoby jako partnerów, uzyskuje dodatkowe dochody w formie prowizji.
 • PARTNER LR ma możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach i wykładach, min. AKADEMII ZDROWAIA LR

 

JAK PODPISAĆ UMOWĘ ?

1.  Pobrać Formularz umowy i Ogólne Warunki Umowy

2.  Pobrać Formularz 1-go Zamowienia

3.  Oba Formularze należy wydrukować, wypełnić i przesłać:

 • w formie elektronicznej (zeskanowany dokument) na adres e-mail naszego sklepu: biuro@lamod.pl, skąd zostanie przekazany do firmy LR Health and Beauty

 

Składając pierwsze zamówienie przy rejestracji za 29 zł, otrzymujemy dodatkowo pakiet materiałów zawierający m.in.:

 • Leksykon Produktów LR z opisami
 • Katalog Collection Health
 • Katalog Collection Beauty
 • Cennik Collection Health

est indywidualne podejście do klienta, a ubieranie jest traktowane nie jako proces taśmowy, ale jak sztuka, która wymaga czasu. Dzięki temu można podkreślić niepowtarzalność danej osoby i wyróżnić ją z tłumu za pomocą ubioru.
 
Dewizą sklepu jest indywidualne podejście do klienta, a ubieranie jest traktowane nie jako proces taśmowy, ale jak sztuka, która wymaga czasu. Dzięki temu można podkreślić niepowtarzalność danej osoby i wyróżnić ją z tłumu za pomocą ubioru.

La'Mode boutique

ul. Jasnogórska 6/10

44-100 Gliwice

NIP : 969 000 79 92